Росіяни голосуватимуть на виборах з мобільних телефонів

Вже весною наступного року в Росії можна буде голосувати на місцевих виборах за допомогою мобільника.

Росіяни зможуть голосувати на виборах за допомогою мобільних телефонів.

Про це заявив голова ЦВК Росії Володимир Чуров.

Він пояснив, що проголосувати за допомогою мобільних можна буде вже весною 2010 року. На березень майбутнього року в РФ намічені вибори до парламентів ряду російських регіонів.

Заява про використовування мобільників при голосуванні прозвучала в ході поїздки Чурова на молодіжний форум "Селігер-2009" в Тверськой області. Глава ЦВК підкреслив, що не дивлячись на впровадження нових технологій голосування, відмовлятися від звичних паперових бюлетенів не планується.

Як саме здійснюватиметься голосування за допомогою мобільників, Чуров не уточнив. Зокрема, в ЦВК поки не пояснили, як визначатиметься ім'я виборця, що проголосував за допомогою мобільника, з урахуванням того, що на одну людину може бути зареєстровано одразу декілька SIM-карт.

Не дивлячись на відсутність цієї інформації, член ЦВК РФ Геннадій Райків, що відповідає за електронне голосування, стверджує, що "система вже відпрацьована, введена необхідна техніка і зараз відпрацьовуються юридичні питання". Також, за словами Райкова, закон про електронне голосування буде прийнятий Держдумою РФ до кінця 2009 року.

Відзначимо, що про використання нових технологій при голосуванні в РФ у ЦВК говорили неодноразово і раніше. Планувалося, що росіяни зможуть обирати депутатів за допомогою мобільних телефонів не раніше 2011 року.

Читайте також:

Огризко: Росія проводить махрову радянську політику

Кремль не дозволить таджикам забути російську мову

Пияцтво в Росії досягло рівня часів перебудови

Мєдвєдєв дав орден дружині члена Партії регіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: