Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росіяни казали, що їх там немає: Меттіс прокоментував нищівну атаку США у Сирії

Глава Пентагону не має точної інформації про загибель російських найманців біля Хашшама.

Глава Міністерства оборони США Джеймс Меттіс не зміг підтвердити, що російські військові були серед сотень загиблих в результаті удару американської авіації біля Хашшама у Сирії.

"Росіяни нам на той час казали, що їхніх сил там немає", - заявив глава Пентагону під час брифінгу, стенограму якого поширила прес-служба Міноборони США.

Меттіс попередив, що не має абсолютно точної інформації щодо цього.

При цьому американський генерал вважає, що у Сирії є елементи, над якими у росіян немає контролю.

"Факт полягає в тому, що хтось вирішив нас атакувати, а росіяни казали, що мова йде не про них. <...> В моєму розумінні це не збій у роботі лінії зв'язку, спрямованої на запобігання конфліктів. Я маю на увазі, не можна просити Росію запобігти конфлікту в тому випадку, коли вона щось не контролює, це не могло бути виконано", - сказав Джеймс Меттіс.

Глава Пентагону зазначив, що річка Євфрат довгий час використовувалася як лінія розмежування між американськими військовими та сирійською опозицією, з одного боку, та російськими і сирійськими військами, з іншого. Раніше цю лінію ніхто не порушував, том те, що трапилося, збиває Меттіса з пантелику.

“Ця лінія деконфліктації цілком зберігалася, незважаючи на те, що ви чули в новинах або десь ще. Росіяни завжди відповідали на [сигнали американців по цій зоні], ми завжди відповідали. Вона ніколи [раніше] не порушувалася як лінія деконфліктації", - сказав міністр.

Раніше телеканал CNN повідомив, що в день, коли близько 200 найманців з приватної армії "Вагнер" були вбиті через обстріл США, російське командування всіляко заперечувало наступ. Перед тим, як американські військово-повітряні сили в Сирії здійснили обстріл військ Асада, курдський командир зв'язувався з російськими військами і просив не продовжувати наступ у районі. Російський офіцер заявив, що наступу немає, проте за результатами атаки американців, за різними даними, загинуло більше двохсот російських найманців з приватної армії "Вагнер".

ВідеоРосіяни, попри заяви Путіна про виведення військ, посилили обстріли населення у Сирії

Росіяни посилили обстріли у Сирії після того, як тамтешні повстанці збили їхній військовий літак "СУ-25", й російський пілот загинув. Найбільше ударів завдають по містах та селах в провінції Ідліб. Бомби летять у житлові квартали. Розтрощені кілька будинків. Свідки кажуть, що одна із бомб потрапила у лікарню. Загалом, від російських авіаударів лише за одну ніч правозахисники нарахували десятки жертв та постраждалих.

Росіяни, попри заяви Путіна про виведення військ, посилили обстріли населення у Сирії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції