Росіяни найбільше бояться кризи, алкоголізму й НАТО

Також росіяни впевнені, що країні загрожують тероризм, бідність, низький рівень життя, корупція, бюрократизм та безробіття.

У рейтингу головних національних загроз, що постали сьогодні перед Росією, перше місце, з точки зору росіян, посідає криза економіки, слабка промисловість і сільське господарство. Про це свідчать результати опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД).

Кризу вважають за національну загрозу 11% опитаних росіян. На другому місці опинився алкоголізм, наркоманія і деградація населення - 9%. Замикають трійку головних небезпек для Росії військова загроза з боку США, НАТО, Заходу в цілому і можливість Третьої світової війни - 7%.

По 6% опитаних вважають, що РФ загрожують тероризм, бідність, низький рівень життя населення, корупція, крадіжки й бюрократизм, безробіття. По 5% респондентів побоюються демографічної кризи і загрози війни з Півдня та Сходу. 4% вважають, що загрозою для Росії є "гарячі точки" - Чечня, Дагестан тощо, локальні війни на території країни. По 3% опитаних указують на такі небезпеки, як бездуховність і безкультурність, екологічна загроза, мігранти з інших регіонів. Далі йдуть погрози міжнаціональних конфліктів, націоналізму і фашизму, злочинності - по 2%.

Найрідше росіяни побоюються інфляції, байдужості влади до народу, розпаду Росії, розшарування суспільства на багатих і бідних, виснаження природних ресурсів - по 1%. У той самий час, більше за третину громадян РФ - 39% - важко відповісти, які саме погрози стоять перед Росією.

Всеросійське опитування ВЦВГД проведено 27-28 червня. Опитано 1600 людей у 140 населених пунктах у 42 областях, краях і республіках Росії. Статистична погрішність не перевищує 3,4%.

Читайте також:

Барак Обама змусив росіян полюбити США

Росіянам перехотілось будувати союзну державу з Білоруссю

Чверть росіян вважають тандем Мєдвєдєва та Путіна неефективним

Для поляків немає нікого страшнішого за Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: