Росіяни назвали Путіна людиною року

Путін став людиною року за результатами опитування "Кого з російських політиків, громадських діячів Ви назвали б людиною 2008 року?".

40% опитаних у 44 регіонах РФ у середині грудня назвали людиною року прем’єра Володимира Путіна. Про це повідомляє Фонд "Громадська думка".

Згідно з результатами опитування, до п’ятірки найкращих російських політиків і громадських діячів цього року увійшли: Дмитро Мєдвєдєв (12%), Алексій II (4%), Володимир Жириновський і Геннадій Зюганов (по 2%). При цьому 36% росіян не змогли дати відповідь.

Людиною року серед діячів науки, культури і мистецтва визнаний письменник, Нобелівський лауреат Олександр Солженіцин - на нього вказали 4% учасників опитування, а серед спортсменів - футболіст Андрій Аршавін (8%).

Головною світовою подією року, на думку росіян, стала фінансова і економічна криза - на це під час опитування вказало 15% респондентів. Далі, до цього списку потрапили - вибори президента РФ (8%) і президента США (7%), події у Південній Осетії (7%), Пекінська Олімпіада (6%), смерть Алексія II (5%). При цьому кожен другий респондент не зміг назвати головну подію року.

Нагадаємо, торік впливовий американський журнал Time вже називав Володимира Путіна людиною року. На думку редакції, він "вивів країну з хаосу".

Цього року людиною року Time визнав новообраного президента США Барака Обаму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: