Росіяни не повстануть проти режиму Путіна - футуролог Фукуяма

Відомий футуролог поділився думками про використання Путіним націоналістичних настроїв російського народу.

Професор Стенфордського університету, політолог і футуролог Френсіс Фукуяма пояснив, чому росіяни нездатні здійснити переворот у країні, на відміну від українців.

"Путін дуже розумно використовує націоналістичні настрої в Росії для підвищення своєї популярності. До того ж, є покоління росіян, які пережили 1990-ті і в яких демократія асоціюється з хаосом, економічною та військовою слабкістю", — заявив Фукуяма в інтерв'ю виданню "Новое время".

Американський політолог також зазначив, що Путін досягає "сумирності" російських громадян, граючи на їхніх почуттях.

"Путіну легко грати на їхньому настрої, їхній гордості, страху, ностальгії. І він робить це дуже вправно. Подивіться, як виглядає російська пропаганда, наприклад, телеканал Russia Today. Зовні це цілком сучасний, просунутий канал, а насправді — інструмент пропаганди", — зазначив учений.

Нагадаємо, не так давно у Росії родина вирішила змінити ім'я своїй дитині на "Путін". Переназвати хлопчика на честь голови Кремля запропонував 70-річний дідусь, затятий шанувальник президента РФ. Цікаво, що батьки на пропозицію відреагували позитивно й навіть звернулися до місцевої адміністрації.

ВідеоРосійська родина назвала свого сина Путіним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: