Росіяни не вірять у вибори

Майже третина росіян вважають, що від їх політичного вибору "практично нічого не залежить".

Майже третина (34%) росіян вважають, що від їх політичного вибору "практично нічого не залежить" і основні рішення ухвалюються в країні без урахування думки виборців.

Такі результати опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦИОМ). Тільки 21% респондентів вважають, що саме від звичайних виборців залежить, хто прийде до влади і яка проводитиметься політика, відзначають експерти ВЦИОМ. 

Переважна більшість опитаних (42%) дотримується думки, що від їх участі у виборах "дещо залежить, хоча і не дуже багато". В той же час, три чверті (75%) учасників опитування відзначають важливість для російського суспільства принципу виборності органів влади, в їх числі чверть респондентів (27%) рахують це дуже важливим, і половина (48%) - швидше важливим. Не згодні з цією думкою 18% опитаних. 

Всеросійське опитування ВЦИОМ проведе 2-3 червня 2007 року. У ньому взяли участь 1 тисяча 600 чоловік в 153 населених пунктах в 46 областях, краях і республіках Росії. Статистична погрішність не перевищує 3,4%.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: