Росіяни незадоволені перемогою Лукашенка

Більшість росіян вважають, що переобрання президента Білорусі Олександра Лукашенка не буде відповідати інтересам Росії.

Більшість росіян вважають, що переобрання президента Білорусі Олександра Лукашенка не буде відповідати інтересам Росії. Подібної точки зору дотримуються 49% опитаних ВЦВГД. Протилежну думку висловили лише 26% респондентів.

Найактивніше проти переобрання Лукашенка висловлювалися люди у віці від 35 до 44 років: негативну відповідь дали 53% від усіх респондентів у цій віковій категорії. На підтримку Лукашенка найчастіше виступали люди похилого віку старше 60 років (30%).

У більшості опинилися й ті, хто однозначно вважає, що підсумки виборів не будуть відповідати волевиявленню білорусів. Такої думки дотримуються 32% опитаних. При з'ясуванні партійної приналежності респондентів виявилося, що найбільш активно цю точку зору відстоюють представники непарламентської опозиції (47%).

У той же час упевнені в чесності виборів президента Білорусі становлять 16% опитаних, з них найчастіше таку позицію займають прихильники КПРФ. Ще 29% респондентів вважають, що підтасовки на виборах можуть мати місце, однак на результати голосування порушення не вплинуть. Такої думки найактивніше дотримуються прихильники ЛДПР.

Нагадаємо, президентські вибори в Білорусі пройшли 19 грудня. Згідно з попередніми результатами, перемогу здобув Олександр Лукашенко з більш ніж 79% голосів. Його опонентам вдалося набрати не більше 2,5 відсотка.

Читайте також:

Лукашенко вчетверте став президентом Білорусі

Європа назвала Лукашенка "останнім диктатором"

У Мінську затримали сімох опозиційних кандидатів у президенти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: