Росіяни обговорюють царський відпочинок дружини Медведєва в Італії

Дата публікації
Перегляди
6229
Поділитись:
WhatsApp
Viber

В італійській пресі з'явилися повідомлення про приїзд Світлани Медведєвої в місто Монтекатіні, де вона нібито зняла цілий п'ятизірковий готель.

Російську блогосферу підірвала інформація про те, що дружина чинного президента Росії Дмитра Медведєва (якого, нагадаємо, в травні офіційно змінить новий президент, Володимир Путін) відпочиває в Італії з царським розмахом.

Раніше на цьому тижні в італійській пресі з'явилися повідомлення про приїзд Світлани Медведєвої в місто Монтекатіні. Газета Il Tirreno опублікувала статтю "Терми для першої російської леді", де назвала Світлану Медведєву "царицею в термах".

Трохи пізніше блогер Андрій Мальгін, який живе в Італії, розмістив у своєму Живому журналі фотографії п'ятизіркового готеля Grand Hotel La Pace, де, за його відомостями, зупинилася Медведєва.

Поповзли чутки, що дружина президента зняла на час відпочинку весь готель. Блогерів також вразив розмах готельних номерів. Крім цього, повідомлялося, що Медведєва прибула в Монтекатіні в супроводі 30 охоронців і диппредставників РФ в Італії.

Власник Grand Hotel La Pace в Монтекатіні Стефано Пучі у п'ятницю, 9 березня, повідомив, що Світлана Медведєва дійсно зупинилася в його готелі, але зняла тільки два номери, і ще кілька кімнат зайнято співробітниками служби безпеки.

"Я чув, що преса писала, що зняли всю готель, я був би цьому дуже радий, але, на жаль, це не так. Гості, про яких ви запитуєте, оплачують тільки свої номери", - сказав Пучі, додавши, що навіть найкращі кімнати коштують менше 1000 євро, а одномісні в кілька разів дешевше.

7 березня у службі протоколу Світлани Медведєвої російським ЗМІ підтвердили, що перша леді країни відпочиває в Італії, проте підкреслили, що вона робить це за свій власний рахунок.

"Пані Медведєва дійсно знаходиться в Італії у приватній поїздці, відпочиває. Усі витрати, пов'язані з її перебуванням там, вона сплачує сама", - сказали у службі.

У відомстві також додали, що Медведєву супроводжують декілька співробітників служби безпеки, які знаходяться в Італії з причин службовій необхідності. У президента Дмитра Медведєва наразі немає планів приєднатися до дружини в Італії, зазначили у службі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6229
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація