Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росіяни ошукали 18 італійських компаній на міжнародній виставці

Представники Росії завинили більше одного мільйона євро.

Росія оскандалилась на міжнародній виставці "Експо" у Мілані. Місцеві компанії, що будували павільйон країни, досі чекають на гроші за свою роботу. Росіяни завинили їм більше одного мільйона євро, повідомляє ТСН.16:45.

Всесвітня виставка в Мілані для Путіна стала приводом вперше за рік приїхати до Західної Європи. Він хизувався перед італійським прем'єром російськими харчами та невтомно посміхався на телекамери. Проте розділити радість російського президента не може більшість італійських бізнесменів, які брали участь у будівництві павільйону. Із 30-ти забудовників - 18-теро ошукані.

"Такого бути не може щоби іноземна компанія приїхала сюди, замовила роботу і не заплатила на очах у всього світу. Суму, яка для російського бюджету незначна", - кажуть італійці.

Джанмарія Ді Бертоло - представник фірми, що займалася внутрішніми роботами та встановлювала ліфт. Крім російського, її робітники працювали ще в 5-ти павільйонах - європейських та азіатських. Розрахувалися усі, крім росіян.

Знімати всередині російського павільйону українським журналістам не дозволили, тому підприємець на об'єктив камери мобільного телефону демонструє, що конкретно він зробив і за що чекає 400 тисяч євро: підлога, стіни, стеля, виконана його робітниками, та ліфт. Така ж біда у підприємця, який займається озелененням. 11 павільйонів "Експо" скористались його послугами, в тому числі і росіяни.

Виправдовуватися за мільйонну несплату вийшла представниця прес-служби павільйону Росії.

"Нам здається, що підняли надто багато галасу у цій справі. Проблема дійсно є, але між приватними структурами, в жодному разі не йдеться про стосунки між державами. Це не питання що Росія не платить Італії. Все перебільшено", - каже керівник прес-служби павільйону Росії Ірене Патреньяні.

Італійські бізнесмени винайняли одного адвоката на усіх - він зібрав пакет необхідних документів, хоча ще сподівається на порядність російської сторони. Компанія-замовник скандального павільйону на телефонні дзвінки італійців не відповідає, як і на письмові запити від ТСН.

Франко Палумбо з Мілану спеціально для ТСН

ВідеоВісімнадцять італійських компаній подають в суд на Росію

Залиште свій коментар

Вибір редакції