Росіяни передумали продавати "Нерпу"

Підводний човен "Нерпа", на якому сталася аварія і загинули 20 людей, буде включений до складу Тихоокеанського флоту Росії.

Начальник генерального штабу збройних сил Росії Микола Макаров заявив, що підводний човен "Нерпа" після закінчення випробувань залишиться на озброєння російського флоту, а не піде на продаж або в лізинг індійським ВМС, як це планувалося раніше.

Оскільки сам човен від аварії не постраждав, після завершення розслідування програма випробувань буде продовжена, а потім човен буде включений до складу Тихоокеанського флоту. Коштів, яких не вистачало для завершення робіт, будуть виплачені з російського бюджету - в рамках або за рамками асигнувань, які виділені на закупівлю нової військової техніки і озброєнь.

Нагадаємо, що 8 листопада на атомному підводному човні, що проходив випробування в Японському морі, загинули 3 військовослужбовці і 17 цивільних фахівців. 

Експерти прийшли до висновку, що на борту несанкціоновано спрацювала система пожежогасіння, внаслідок чого стався викид газу фреон-112, і люди, які знаходилися на борту, отримали отруєння різного ступеня. Всього за медичною допомогою звернулися понад 40 осіб.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: