Росіяни побачили "лінію Умарова" у теракті в "Домодєдово"

У Росії повідомили про "лінію Доку Умарова" в організації теракту в "Домодєдово", який забрав життя 36 людини.

У теракті в московському аеропорту "Домодєдово", де 24 січня смертник підірвав бомбу і загинули 36 людей, простежується "лінія Доку Умарова", хоча цей ватажок бойовиків уже не такий впливовий, яким намагається здаватися, заявив у п'ятницю повпред президента РФ у Північно-Кавказькому федеральному окрузі – віце-прем'єр Олександр Хлопонін.

"Є затримані. Є причетність, простежується лінія Доку Умарова. Хоча я чесно можу сказати, що він вже не такий впливовий на Кавказі з точки зору визначення позицій, постановки завдань. Швидше, це надування щік", - сказав Хлопонін у відповідь на прохання журналістів прокоментувати дані про причетність Умарова до теракту в "Домодєдово".

Сайт Stratfor, який об'єднує аналітиків-ветеранів ЦРУ, висловив "окрему думку" про заяву лідера чеченських терористів Доку Умарова, який, нагадаємо, взяв на себе відповідальність за теракт в московському аеропорту "Домодєдово".

Як зазначив провідний аналітик сайту Бен Уест, у Доку Умарова були вагомі причини для того, щоб зізнатися в організації великого теракту в "Домодєдово". У серпні 2010 в очолюваному ним "Кавказькому еміраті" стався розкол, в результаті чого авторитет Умарова помітно ослаб, а сам він був змушений залишити посаду "еміра". Тому, приписавши собі нові "заслуги", лідер бойовиків, можливо, розраховував повернути собі колишній вплив.

Читайте також:

Умаров підтвердив, що теракт в "Домодєдово" - справа його рук (відео)

Російські ЗМІ встановили подробиці особи смертника з "Домодєдово"

Спецслужби: вибухом у "Домодєдово" бандити відкрили новий сезон терактів

ВідеоНаслідки теракту у "Домодєдово"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: