Росіяни почали масово розпродавати свою елітну нерухомість за кордоном

Ріелтори пояснюють це стрімким падінням рубля. 

Через стрімке падіння рубля, багаті росіяни почали активно розпродавати свою закордонну нерухомість. Як пише РБК, російські власники готові піти на дисконт, щоб швидше позбутися своїх вілл та квартир в Європі.

Тенденцію розпродувати свою нерухомість підтвердили виданню в міжнародної консалтинговій компанії Knight Frank, а також у компаніях "Траніо", Kalinka Realty та Savills.

Причини зростання числа розпродажів в кризовий 2015 рік ріелтори пояснюють податками, вартістю утримання та експлуатації житла за кордоном, які істотно виросли через падіння курсу рубля.

"Багаті російські власники нерухомості за останні чотири-п'ять років встигли придбати по п'ять-шість об'єктів за кордоном і зараз, з різким зростанням курсу євро та долара, зіткнулися з тим, що не можуть нести регулярні витрати на обслуговування будинків, вілл, апартаментів", - пояснює директор із закордонної нерухомості Knight Frank Марина Кузьміна.

Серед країн, в яких продають нерухомість - Таїланд, Латвія, Італія, Фінляндія, Чорногорія, Франція і США. Також почали надходити запити від потенційних покупців на будинки з дисконтом від російських власників в Італії, Греції, Іспанії, на Лазурному березі.

Як зазначає керівник відділу продажів "Траніо" Марина Філічкіна, за останній час в їхнє агентство почастішали запити на продаж нерухомості. Тільки за січень вони отримали близько 20 подібних запитів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: