Росіяни у 2020 році очікують на масові протести та відставки в уряді РФ – опитування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також вони кажуть про можливість гучних корупційних скандалів.

У 2020 році росіяни очікують гучних корупційних скандалів, відставок в уряді, а також продовження масових протестів.

Про це йдеться в опитуванні "Левади-центру", яке публікує видання "Ведомости".

Зазначається, що скандалів та відставок очікують 66% опитаних, що є максимумом від 2013 року. Також 45% очікують продовження масштабних протестів у країні.

Водночас, значно знизилась кількість тих, хто очікує в Росії економічної кризи,  - на 8% до 49%. Також росіяни менше вірять у можливі збройні конфлікти із сусідніми країнами – лише 23%.

"Протести рутинізуються, тому зростає очікування народних хвилювань. Викриття корупціонерів теж стало рутиною, і люди вважають, що такі скандали продовжаться. За цим стоїть переконання, що вище керівництво країни - виключаючи президента і пару міністрів - наскрізь корумповане і думає тільки про свою кишеню", - пояснює керівник відділу соціокультурних досліджень "Левада-центру" Олексій Левінсон.

Нагадаємо, близько половини росіян (43%) вважають, що у 2019 році рівень життя переважної більшості населення країни став нижчим. Для 13% громадян РФ життя покращилося, і нічого не змінилося - у 43%.

Відео ТСН.Тиждень виявив базу російських кілерів і шпигунів

Як не намагався Путін тримати обличчя в Парижі, все ж два пункти таки вивели його із себе. На це звернули увагу фізіогномісти. Путін забув про свою розслаблену позу, коли йому поставили запитання про допінг і позбавлення права Росії виступати на двох наступних Олімпіадах. І друге запитання, яке стало величезним скандалом у Німеччині, політичне вбивство в урядовому кварталі. До того ж напередодні французька контррозвідка викрила базу кілерів російської розвідки в Альпах. ТСН.Тижню вдалось дізнатися, де саме міститься ця надсекретна частина.    

ТСН.Тиждень виявив базу російських кілерів і шпигунів

Залиште свій коментар

Вибір редакції