Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росіяни у соцмережах масово повідомляють про НЛО. Журналісти пишуть, що це ракета

За словами вченого, це точно не метеорит.

Російські користувачі соцмереж масово повідомляють про непізнаний летючий об'єкт.

Його бачили відразу в декількох регіонах РФ – Челябінській, Свердловській, Оренбурзькій та Самарській областях, а також у Башкирії і Пермському краї, повідомляє BBC.

Користувачі повідомляють, що об'єкт світиться, він спалахнув і зник. В Інтернеті також постять відео з цим "НЛО".

Професор Фізико-технічного інституту Уральського федерального університету Віктор Гроховський проаналізував траєкторію польоту об'єкта і заявив місцевим журналістам, що це точно не метеорит.

Проте російські ЗМІ впевнені, що це не НЛО. За даними Mash, це міжконтинентальна балістична ракета "Тополь", яку військові запустили в Астраханській області і яка вразила ціль на полігоні у Казахстані.

Нагадаємо, Військово-морський флот США визнав справжніми кадри, які з'явилися в Мережі кілька років тому і на яких нібито видно НЛО. При цьому чиновники заявили, що не знають, що це за об'єкти. На відео, опублікованих між груднем 2017 року і березнем 2018 року, відображаються зафіксовані передовими інфрачервоними датчиками довгасті предмети, які швидко рухаються.

Відео День НЛО: чому існування інопланетян та летючих тарілок досі залишається таємницею

Хтось з вас коли-небуть бачив НЛО? Зараз у світі нова хвиля приголомшливих відео із невідомими літаючими об’єктами. Вперше літаючу тарілку зафіксували 72 роки тому у США. Це було саме 2 липня. Тому сьогодні у світі відзначають День уфолога, його ще називають Днем НЛО. Чому існування інопланетян та літаючих тарілок досі залишається таємницею – дивіться просто зараз у Сніданку.  

День НЛО: чому існування інопланетян та летючих тарілок досі залишається таємницею

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції