Росіяни віддають перевагу Путіну, а не Мєдвєдєву

У Росії провели опитування, з якого стало ясно, що росіяни воліють бачити кандидатом у президенти Путіна, а не Мєдвєдєва.

Росіяни хочуть бачити кандидатом на виборах президента в 2012 році Володимира Путіна, а не Дмитра Мєдвєдєва.

Такі результати опитування дослідницького агентства "Левада-Центр".

Згідно з результатами дослідження, перевагу чинному прем'єру віддали 29% опитаних, у той час як главу держави в якості кандидата хочуть бачити лише 17% росіян.

Ще 18% респондентів відповіли, що не хотіли б бачити на виборах ні того, ні іншого. Приблизно стільки ж - 19% - готові спостерігати за боротьбою обох.

При цьому за Володимира Путіна на виборах хоче проголосувати 31% опитаних. У Дмитра Мєдвєдєва рейтинг нижче на 10% пунктів. Третє місце ділять лідер КПРФ Геннадій Зюганов і лідер ЛДПР Володимир Жириновський – у них по п'ять відсотків потенційних виборців.

У рейтингу політичних партій традиційно лідирує "Единая Россия" - на виборах до Держдуми за неї готовий проголосувати 41% респондентів. Друге місце у КПРФ - 10%, третє - у ЛДПР. Водночас, рейтинг партії Володимира Жириновського - 6% - не дозволяє їй подолати семивідсотковий бар'єр і пройти до парламенту наступного скликання.

За нещодавно створену Партію народної свободи "За Росію" без свавілля і корупції готові проголосувати два відсотки росіян.

Нагадаємо, згідно з результатом дослідження, проведеного раніше Всеросійським центром вивчення громадської думки, більше половини росіян вважають прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна політиком 2010 року в Росії.

Як повідомлялося нприкінці грудня, Мєдвєдєв висловив думку, що провладна "Єдина Росія" (глава партії - Володимир Путін) повинна "не тільки царювати, а нести відповідальність за ситуацію в суспільстві" - нарівні з іншими політичними партіями.

Читайте також:

Мєдвєдєв зізнався, що путінська партія царює в Росії

Тефлоновый Путин: очередной телемарафон российского премьера

Ходорковський пожалів Путіна і побажав йому любові "не тільки від собак"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: