Росіяни вимагають від Путіна закону про ксенофобію

На "Пряму лінію" з Володимиром Путіним надійшло понад 700 запитань від росіян. Серед них - про національну нетерпимість.

Напередодні "прямої лінії" з прем'єр-міністром РФ Володимиром Путіним росіяни поставили йому понад 700 тисяч питань. Росіяни відправляють їх по смс, дзвонять по телефону, а також залишають на сайті глави російського уряду.

Найбільш популярні розміщені на сайті програми "Розмова з Володимиром Путіним. Продовження", яка розпочнеться 16 грудня об 11:00 за київським часом.

Після погромів на Манежній площі в Москві на сайті з'явилося звернення про міжнаціональні відносини. "Коли ж у нашій багатонаціональній країні буде покладено край міжнаціональній ворожнечі? [...] Потрібен жорсткий закон, що реагує на найменший прояв національної нетерпимості", - сформулювали питання модератори сайту.

Більшість питань присвячено соціальним аспектам. Зокрема, Путіна запитали про можливе підвищення пенсійного віку, черги у дитячі садки і про можливість оплати материнським капіталом лікарських препаратів. Також росіяни поставили питання про проведення чемпіонату світу з футболу в 2018 році і низьких зарплат вчителів.

"Пряма лінія" з Путіним пройде вдев'яте. Програма триватиме 1,5 години, однак може затягнутися. Минулого разу Путін відповідав на питання чотири години. "Пряма лінія" транслюватиметься в ефірі багатьох телеканалів, а також вестиметься онлайн.

Нагадаємо, раніше у прес-службі російського прем’єра наголошували, що Путін знає про зіткнення, що відбулися в Москві між націоналістично налаштованою молоддю і вихідцями з Кавказу, але не коментує ці заворушення.

Читайте також:

Студентки журфаку підготували Путіну календар з провокаційними питаннями

Мєдвєдєв розкритикував Путіна у своєму президентському посланні

Російський прем'єр проговорив наживо 4 години і побив власний рекорд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: