Росіяни вимагають від Європи 27 трильйонів євро за образу сталінізму

27 трильйонів євро "штрафу" з ОБСЄ пояснюються даними про загиблих під час Другої світової війни: 27 мільйонів радянських громадян.

Заснований у понеділок молодіжний рух "Поколение победы" звернувся до Європейського суду з прав людини з вимогою стягнути з Парламентської асамблеї ОБСЄ 27 трлн євро.

Як розповів лідер організації, депутат Держдуми від фракції КПРФ Олексій Корнієнко, заяву було направлено у зв'язку з тим, що ПА ОБСЄ 3 липня 2009 прийняла резолюцію, що прирівнює сталінізм до нацизму.

"У своєму зверненні до Міжнародного суду ми підкреслюємо, що ця резолюція ПА ОБСЄ, яка закликає оголосити 23 серпня загальноєвропейським днем пам'яті жертв сталінізму та нацизму, завдала моральну шкоду громадянам і державним утворенням РФ, які є правонаступниками громадян і державних утворень СРСР", - пояснив Корнієнко.

"Поколение победы" направило позов 19 жовтня, в понеділок, відразу після того, як відбувся установчий з'їзд організації. Про намір подати скаргу до Європейського суду від нового руху Олексій Корнієнко говорив ще до того, як "Поколение победы" було офіційно сформовано.

16 жовтня комуніст повідомив, що в найближчі дні в Росії з'явиться нова патріотична організація. Серед майбутніх ініціатив нового руху Корнієнко особливо виділив позов до ПА ОБСЄ. При цьому він також зазначав, що вибір суми компенсації - 27 трильйонів євро - пояснюються даними про загиблих під час Другої світової війни: жертвами війни стали в цілому 27 мільйонів радянських громадян.

"Поколение победы" було створено за підтримки КПРФ. Засновниками патріотичного руху виступили 13 міжрегіональних громадських організацій. У найближчі три місяці рух проведе установчі збори в 57 суб'єктах РФ, в яких будуть діяти регіональні відділення "Покоління Перемоги". Після завершення цих процедур організація подасть до міністерства юстиції документи на реєстрацію руху.

Як раніше говорив Корнієнко, "Поколение победы" має намір займатися пропагандою патріотичного виховання і відстоювати інтереси військовослужбовців і ветеранів. Також активісти організації планують присвятити себе організації масових військово-спортивних заходів та курсів підготовки призовників до служби в армії.

Нагадаємо, МЗС Росії підготувало документ, де розповідається, як депутатам Держдуми дати гідну відповідь ОБСЄ щодо прирівняння сталінізму з нацизмом.

Читайте також:

Росія розробила інструкцію з популярізації сталінізму в Європі

Генпрокуратура й СБУ порушать кримінальну справу проти Сталіна

Симоненко вимагає саджати за реабілітацію нацизму

ОБСЄ прирівняла сталінізм до нацизму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: