Росіяни виводять техніку з Батумі

Дванадцятий залізничний ешелон з озброєнням і військовою технікою покине російську базу в Батумі, яка протягом 2008 року буде закрита.

Дванадцятий залізничний ешелон з озброєнням і військовою технікою відправиться в четвер з російської бази в Батумі, повідомив начальник служби інформації і суспільних зв'язків Сухопутних військ - помічник головкому по інформаційному забезпеченню Ігор Конашенков.

"На 34 залізничні платформи будуть завантажені 18 одиниць різної інженерної техніки, один причіп і військове майно. Загальна маса вантажу складе понад 700 тонн", - повідомив Конашенков.

За словами полковника, наступна відправка ешелону з майном 12-ої російської військової бази, яка розміщена Грузії запланована на кінець липня. Конашенков відзначив, що до кінця року з території цієї бази до Росії і на 102-у російську військову базу Гюмрі (Вірменія) відправляться ще сім військових залізничних ешелонів і автомобільна колона.

"РФ виконує всі узяті на себе зобов'язання щодо виводу з території Грузії 12-ої військової бази. Відправка залізничних ешелонів з військовим майном здійснюється без зривів", - відзначив Конашенков.

Відповідно до угоди між Росією і Грузією, протягом 2008 року російська військова база, що дислокується в Батумі, повинна бути закрита, нагадав представник Міноборони РФ.

За угодою про терміни виведення військових баз Міноборони РФ з території Грузії, в кінці червня міністерству оборони Грузії була повністю передана 62-а російська військова база в місті Ахалкалакі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: