Росіяни впевнені, що Путін головніший за Мєдвєдєва

Росіяни впевнені, що влада зосереджена в руках Путіна, посада президента знецінилась.

Нинішній вплив Володимира Путіна на політичне життя країни, на думку росіян, виявився набагато сильнішим, ніж вони чекали. Про це свідчать дані опитування, проведеного "Левада-центром". Згідно з результатами дослідження, за рік, що минув з часу президентських виборів, число людей, що вважають, що Дмитро Мєдвєдєв- перша людина в країні, скоротилося удвічі.

Як нагадує видання, в минулому лютому лише 25% опитаних заявили, що вплив Путіна збережеться "практично повною мірою" після його відходу з посаду президента. Проте через рік, що минув після виборів 2 березня, про це сказали вже 45% респондентів. Ще 42% сказали, що вплив прем'єра зберігся "в значній мірі", 1% вважає, що у Путіна майже ніякого впливу не немає.

Мєдвєдєв виявився менш впливовим, ніж чекали громадяни. Тільки 12% респондентів сказали, що в його руках зосереджена реальна влада, хоча рік тому 23% чекали, що після відходу Путіна центр влади залишиться в Кремлі. Рік тому 20% передбачали, що все залишиться в руках прем'єра. Зараз 34% заявили, що реальна влада саме у нього. При цьому рейтинг довіри за рік у Путіна впав. У минулому лютому 62% респондентів назвали його в числі політиків, яким вони довіряють, зараз їх 48%. Мєдвєдєву довіряють майже так само, як і раніше: зараз 39% - рік тому 36%. "Левада-центр" також зафіксував різке падіння рейтингу Путіна за останній місяць.

Зараз люди зміцнилися в уявленні, що влада зосереджена в руках Путіна, посада президента знецінилась, говорить заступник директора "Левада-центра" Олексій Гражданкін. Що стосується рейтингів довіри, то рік тому вони піднялися високо через передвиборну кампанію, а після виборів почали здуватися до звичайного рівня, додає він.

Читайте також:

Рейтинги Путіна і Мєдвєдєва знижуються
10 000 друзів Дмитра Мєдвєдєва

Мєдвєдєв звільнив трьох губернаторів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: