Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росіяни з подібними до Петрова та Боширова паспортами вказували місцем проживання будівлю ГРУ - ЗМІ

Вони також літали до інших країн у досить підозрілі дати.

Чимала кількість громадян Росії, які робили закордонний паспорт тоді, коли й підозрювані в отруєнні Скрипалів Олександр Петров та Руслан Боширов, вказували місцем свого проживання будівлю Головного управління розвідки в Москві. 

Відповідне розслідування провели журналісти видання "Фонтанка.ру". 

Паспорти Петрова та Боширова мають одну серію, вони також закінчуються на цифри 294 та 297 відповідно, а інші цифри збігаються. Наступний після Боширова паспорт (закінчується на 295) має громадянин на прізвище Кримський. Його вдалося знайти в реєстрі порушників ПДР, де виявилося, що місцем його проживання позначено шосе Хорошевське, 76Б - будівлю ГРУ РФ.

Також в той період, на кілька одиниць раніше, ніж Боширов, закордонний паспорт отримав громадянин на прізвище Андрєєв. Він літав за цим паспортом до Белграда восени 2016. Тоді до росіян у Сербії уважно придивлялися через спробу перевороту в Чорногорії. В цей же час туди літав громадянин Едуард Широков, якого Bellingcat та Insider ідентифікували як колишнього заступника військового аташе Польщі і підозрюваного в організації переворота в Чорногорії. Його серія паспорта збігається з паспортом Боширова, номери також розрізняються лише останніми трьома літерами. 

Андрєєв літав до Белграда не один, а разом з громадянином Потьомкіним. Обидва вказали місцем проживання шосе Хорошевське, 76Б. 

Іншою особою зі схожими паспортними даними та тією ж адресою проживання є Олександр Поляков. З ним журналістам вдалося зв'язатися, проте на запитання про роботу в ГРУ він не відповів, як і на те, чому його місцем проживання вказана будівля ГРУ. 

Також видання знайшло ще кілька людей з подібними даними. Один з них, на прізвище Тарасов, відвідував Стамбул від 24 квітня до 4 травня, а 3 травня Туреччину для зустрічі з Реджепом Ердоганом відвідував президент РФ Володимир Путін.

ВідеоБританія розшукує двох спільників Петрова і Боширова, які допомагали в отруєнні Скрипалів

Це медик та співробітник посольства. Ці двоє могли прибути у Солсбері разом із головними підозрюваними. Один із них - лікар, який мав простежити, щоб самі зловмисники не постраждали від дії "Новачка". А четвертий спільник - працівник посольства, мав подбати про усі необхідні документи. 

Британія розшукує двох спільників Петрова і Боширова, які допомагали в отруєнні Скрипалів

Як повідомлялося, Петров і Боширов стверджують, що вони їздили в Солсбері, де 4 березня були отруєні Сергій і Юлія Скрипаль, як туристи, і не мають відношення до спецслужб РФ. При цьому журналісти знайшли в їхніх документах нетипові позначки і номер телефону, що відноситься до Міноборони РФ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції