Росіяни засвітили на відео доказ, що літак Пригожина збила російська ППО: експерт показав фото

Росіяни засвітили на відео доказ, що літак Пригожина збила російська ППО: експерт показав фото

Очільник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин / Фото: Associated Press

Український військово-політичний оглядач висміяв російську теорію про те, що літак з Пригожиним у РФ збили українці.

Російські пропагандисти власноруч засвітили на відео доказ того, що літак із ватажком ПВК "Вагнер" Євгеном Пригожиним і двома його заступниками збила система ППО росіян.

Цей помітив військово-політичний оглядач Олександр Коваленко.

За його словами, в цій ситуації "навіть такий пропагандистський смітник, як Readovka", виявився корисним. Так, вони першими опублікували відео з літаком Пригожина, що пікірував, і одночасно видали й доказ того, що його збила ППО РФ. На перший секундах відео зафіксований інверсійний слід від ЗКР (зенітна керована ракета).

Доказ того, що літак Євгена Пригожина збила російська ППО / Фото: Олександр Коваленко

"Рашисти зараз віщають конспірологічні версії, аж до того, що це Україна провела спецоперацію з ліквідації Пригожина... Ну, якщо ГУР МО вдалося перетягнути до Тверської області ЗРК середнього радіусу дії, то..." - саркастично написав експерт.

Зазначимо, експерти вважають, що загибель в авіакатастрофі ватажка ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина - це відверта помста президента РФ Володимира Путіна за марш на Москву, який він вчинив два місяці тому. Тепер офіційно - Пригожин мертвий, як і його найближчі підлеглі, які перебували з ним на борту збитого росіянами літака.

Чи буде від цього користь Україні, як це позначиться на фронті і що може статися в подальшому з Росією, з’ясовував сайт ТСН.ua.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація