Росіяни збираються незаконно утримувати журналіста "Спецкора" протягом 10 днів

Дата публікації
Перегляди
3655
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росіяни збираються незаконно утримувати журналіста "Спецкора" протягом 10 днів

За рішенням суду, Євгенія Агаркова мали вже відправити в Україну.

За рішенням суду Агарков мав сплатити штраф і покинути територію РФ / Фото: Фото з соцмереж
Федеральна міграційна служба Росії незаконно утримує кореспондента програми "Спецкор" Євгенія Агаркова у міграційному ізоляторі.

Щодо Євгенія було винесене рішення суду, за яким журналіст мав сплатити штраф та поїхати з території Росії, Агарков згоден виконати припис суду. Однак, у ФМС заявили, що в кореспондента є 10 днів на оскарження рішення, і протягом цього терміну відпускати його з ізолятора не збираються.

Російський адвокат Марк Фейгін, який захищає у суді українську льотчицю Надію Савченко, заявив, що таке утримування незаконне. У рішенні суду немає жодного слова про те, що кореспондент має утримуватись якийсь час в ізоляторі. Крім того, немає у російському законодавстві норм, за якими б Євгена могли не випускати з території закладу ФМС протягом 10 днів. Таким чином, міграційна служба порушує російське законодавство.

Фейгін розмістив у своєму мікроблозі відскановане рішення суду, за яким Агаркова вже мали видворити з території РФ.

За порадою адвоката, Агарков писатиме заяви на ім'я Федеральної міграційної служби, до керівника МВС у Воронезькій області та на ім'я українського консула. За законом, якщо у журналіста буде бажання, він може подати апеляцію і з території України.

Нагадаємо, Євгенія Агаркова затримали в готелі, в якому він проживав, і звинуватили в незаконній журналістській діяльності.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3655
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація