Росіяни звільнили свій танкер від піратів

Захоплений піратами російський танкер звільнений, пірати затримані. В даний час російські військові моряки знаходяться на борту танкера.

Військові моряки з великого протичовнового корабля (ВПК) "Маршал Шапошников" 6 травня звільнили захоплений піратами російський танкер "Московський університет": росіяни не постраждали, пірати затримані, повідомив високопоставлений представник коаліційних військово-морських сил у регіоні.

Танкер під ліберійським прапором, на борту якого 23 російських моряки і 86 тисяч тонн нафти, був захоплений 5 травня вранці у східній частині Аденської затоки. Судно виходило з Червоного моря в Китай.

"Операцію зі звільнення провели моряки з екіпажу російського військового корабля "Маршал Шапошников". Близько третьої години ночі ВПК вийшов у район перебування танкера і протягом деякого часу оцінював ситуацію, ведучи спостереження технічними засобами. Після чого було прийнято рішення про проведення операції. У результаті звільнення танкера серед росіян ніхто не постраждав ", - сказало неназване джерело.

"Пірати затримані", - додало джерело.

За його словами, в даний час російські військові моряки знаходяться на борту танкера.

Читайте також:

Сомалійські пірати захопили танкер із 23 росіянами на борту

Ісламські бойовики захопили "столицю піратів" у Сомалі

Іспанський фрегат знищив базу сомалійських піратів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: