Росіянин отримав вісім років колонії за шпіонаж на користь Грузії

Покарання було призначено нижче нижньої межі оскільки Кушашвілі раніше не був судимий, визнав свою провину і співпрацював зі слідством.

Верховний суд Північної Осетії засудив до восьми років позбавлення волі з відбуванням терміну в колонії суворого режиму колишнього російського військовослужбовця Бадрі Кушашвілі за шпигунство на користь Грузії.

Як заявив суддя під час оголошення вироку, покарання було призначено нижче нижньої межі (за подібні злочини передбачено від 12 до 20 років позбавлення волі), оскільки Кушашвілі раніше не був судимий, визнав свою провину і співпрацював зі слідством.

Як заявили у військовій прокуратурі, "свої контакти з представником спецслужби Грузії Кушашвілі здійснював у період з жовтня 2007 року до кінця 2008 року шляхом направлення зашифрованих смс-повідомлень, що містять інформацію щодо військових частин і військових об'єктів Північнокавказького військового округу".

За словами помічника військового прокурора Росії Віктора Расторгуєва, Бадрі Кушашвілі визнав, що в жовтні 2007 року був завербований спецслужбами Грузії і з корисливих мотивів дав згоду виконувати їх завдання зі збору та передачі відомостей військового характеру, у тому числі тих, що становили військову таємницю. У прокуратурі заявили, що вина Кушашвілі в скоєнні державної зради була повністю доведена.

Раніше за вчинення державної зради на користь грузинських спецслужб були засуджені військовослужбовці Хачидзе і Накаїдзе. У вересні Верховний суд Північної Осетії засудив росіянина Олександра Хачирова, обвинувачуваного у державній зраді у формі шпигунства на користь Грузії, до семи років колонії суворого режиму. 

Читатйте також:

Літнє подружжя американців зізналося у шпигунстві на користь Куби 

Обама розпочав листування з кубинською дисиденткою

Влада Південної Кореї впіймала шпигуна з КНДР

Вчений NASA продав секрети США підставному агенту "розвідки Ізраїлю"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: