Росіянин відбився від акули: я бив її правою рукою, поки вона жувала ліву

Російський капітан у відставці зумів перемогти акулу, втративши у боротьбі руку. У своєму каліцтві звинувачує владу, яка не піклується про безпеку туристів.

Російський капітан другого рангу у відставці Євген Тришкін, який відпочивав у Єгипті, зумів відбитися від акули-людожерки. Капітан, руку якого хижачка покусала так, що її ампутували, уже повернувся з Каїру до Росії і дав перше інтерв'ю.

Він розповів, як відбився від хижачки: "Акула пристойна була: спочатку схопила мені ліву руку, аж очі вискочили з орбіт. Вона мене цапнула, або які в них там рефлекси, я не знаю. Я її вдарив в морду правою рукою, і вона у мене відразу прослизнула, після цього у неї стиснулися щелепи. Тут же переламала все ".

"Акулу я побачив пізно, коли вона вже атакувала, мені довелося боротися з цією тварюкою правою рукою, поки вона жувала ліву. Я кілька разів ударив її по носі, і вона на якийсь момент розтулила щелепи, але встигла пошкодити і другу руку" , - розповів потерпілий.

Рятувальники, що знаходилися на березі, підпливли і витягли відставного морського офіцера з води. До того часу Євген Тришкін втратив дуже багато крові. "Мене оперували два лікарі. Ліву руку ампутували вище ліктя, вона вже відновленню не підлягає, права кисть теж серйозно постраждала, я бачив її на перев'язці, вона зашита і перешита - страшна картина. Мені зшивали сухожилля і судини. Тепер мені доведеться вчитися все заново робити, будемо сподіватися, що всі функції відновляться ", - повідав турист.

Тришкін обурений халатністю місцевої влади: "Якщо б на пляжі були встановлені попереджувальні знаки, були таблички з інформацією! Але ніхто й словом не обмовився, - розповів він. - Але ж напади були і раніше, але на це очі закривали. Нашому уряду треба посилити заходи, а коли курорти зазнають величезні збитки, тоді, швидше за все, задумаються про безпеку відпочиваючих. Елементарно ті ж загороджувальні сітки встановити".

Як повідомлялося раніше, акула (або акули) за останні дні покусала кілька туристів, які купалися в Червоному морі, серед яких - українка. Одна з постраждалих - пенсіонерка з ФРН - від отриманих ран померла.

Місцеві фахівці оголосили облаву на людоїда, виловили двох хижаків, але напади не зупинилися. Після цього єгиптяни покликали на допомогу іноземних фахівців з акулам і навіть припустили, що хижаки "працюють" на ізраїльську розвідку.

Втім, версія про те, що "Моссад" натренував акул кусати іноземних туристів біля єгипетського узбережжя підтвердження не отримала.

Поки ж у Єгипті зберігається заборона на купання далеко від берега. Занурення з аквалангом дозволені тільки для досвідчених дайверів, здатних підтвердити свою кваліфікацію.

Читайте також:

В Єгипті підозрюють, що акул-людожерок уже декілька

Єгипет намагається "задобрити" туристів, наляканих нападами акул

Учені: за 10 років акули-людожери з'являться і в Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: