Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росіянина засудили до двох років умовно за пост з критикою Путіна

Його звинуватили у закликах до екстремізму.

Торопецький районний суд Тверської області засудив росіянина Володимира Єгорова до 2-х років позбавлення волі за публікацію у соцмережі "Вконтакте", в якій він критикував чинного президента Росії Володимира Путіна.

Про це повідомила захисниця Єгорова, адвокат групи "Агора" Світлана Сидоркіна, передає "Дождь".

За її словами, обвинувачений отримав 2 роки ув’язнення умовно з випробувальним терміном 3 роки. Також суд конфіскував на користь держави його системний блок.

Як повідомило слідство, Єгоров розмістив у спільноті соцмережі "Вконтакте" текст, що "містить у своїй лінгвістичної конструкції заклики до здійснення екстремістської діяльності". За даними видання "Грани.RU", публікація була присвячена відомій фразі російського прем’єра Дмитра Медвєдєва, який порадив учителям, які хочуть більших доходів, йти в бізнес.

"Потрібно розуміти, що всі ці "висловлювання" на людях цих дебілів з нульовим рейтингом, що займають високі пости, - не більше ніж частина спецоперації гебні з обілення головного винуватця всіх бід, його наближеного кодла. Валити треба головного кремлівського щура з його дружками-поплічниками. Інша нечисть розсиплеться в прах сама собою", - написав Єгоров. Коментар супроводжувався картинкою Путіна, в якого на лобі було написано "головний щур".

Нагадаємо, 5 травня в анексованому Криму українця засудили до 2 років позбавлення волі через проукраїнські коментарі в соцмережі "Вконтакте". Ігоря Мовенка звинуватили в публічних закликах до екстремізму.

ВідеоСевастопольський суд засудив активіста Ігоря Мовенка за коментар в Інтернеті

Його звинуватили в екстремізмі за коментар в Інтернеті. Українець у 2016-му прокоментував публікацію у соцмережі "ВКонтакте" і висловився про необхідність насильницьких дій щодо тих, хто брав участь в окупації Криму. Вирок активісту вже засудили в українському МЗС, там закликали міжнародних партнерів посилити тиск на Росію.

Севастопольський суд засудив активіста Ігоря Мовенка за коментар в Інтернеті

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції