Росіянка, що викрала свою дочку, "не мала іншого виходу"

Ірина Біленька, яку звинувачують у викраданні власної дочки Елізи у батька-француза, не вважає себе винною.

росыйсько-французька родина Елізи Андре
Ірина Біленька з донькою Елізою
Ірина Біленька, мати дівчинки Елізи, що має подвійне французько-російське громадянство, заявила в інтерв'ю французькому тижневику Journal du Dimanche, що не "зробила нічого незаконного". Вона бажає також, щоб дочка була надалі передана їй на виховання.

"Повідомлення про початок шлюборозлучної процедури, в якому вказувалося, що я не маю права вивозити з французької території свою дочку я одержала лише за декілька днів до того терміну, на який намітила раніше свій виїзд до Франції", - визнала Ірина Біленька.

"Проте не слід забувати того, що російський суд вирішив, що дитина повинна знаходитися зі мною. Отже, з погляду російських законів я не зробила нічого незаконного", - сказала жінка.

"У мене не було іншого виходу, як спробувати забрати Елізу. Маленька дитина трьох з половиною років повинна жити з матір'ю", - сказала вона. Біленька заявила, що при викраданні діяла сама. Вона також зізналася, що дуже боялася, оскільки її колишній чоловік "завжди носить при собі ніж".

"Коли мій чоловік мене побачив, він спробував щось дістати з сумки. Але це виявився не ніж, а пістолет. Я почала кричати і мені на допомогу прийшли два чоловіка, що проходили повз", - заявила Біленька.

Вона повідомила, що спочатку мала намір виїхати з дитиною до Іспанії, проте цього дня проводився крупний страйк і їй довелося їхати в іншому напрямку - до Швейцарії. Там їй допомагали проживаючі в цій країні друзі.

"Я хочу, щоб мені повернули мою дочку", - підкреслила Біленька, відзначивши, що має в своєму розпорядженні все необхідне для забезпечення її мешкання і виховання. "Я геолог і одержую нормальну зарплату", - сказала мати дівчинки. "Батько Елізи зможе приїжджати відвідувати її коли захоче", - сказала Біла.

Російська громадянка повідомила, що з нею "добре поводяться в угорській в'язниці, і що в камері з нею разом знаходяться ще три жінки. Біленька сказала, що не хоче, щоб хтось з родичів відвідував її у в'язниці. "Моя старша дочка Саша навіть нічого не знає про те, що відбувається, їй сказали, що я просто подорожую", - сказала вона.

Біленька також заявила, що не боїться опинитися в ув'язненні у французькій в'язниці, якщо її визнає винною французький суд. "Головне для мене, це - мої дві дочки", - підкреслила вона.

Нагадаємо, 13 квітня громадянку РФ Ірину Біленьку, яку її колишній чоловік-француз звинуватив у викраденні їх спільної дочки, арештовали в Угорщині.

20 березня трирічна дівчинка, яка жила у той час разом з батьком, була викрадена у французькому місті Арле: невідомі побили Жана-Мішеля Андре і викрали дитину. Француз заявив, що серед викрадачів була його колишня дружина і мати Елізи.

В результаті Ірина Біленька та її дочка були оголошені в міжнародний розшук.

Після викрадання Елізи в ЗМІ з'являлася інформація, що дитину вивезли через Швейцарію до Росії. Проте ця інформація не була офіційно підтверджена.

Ірина Біленька та її колишній чоловік не можуть поділити дочку з часу свого розлучення в 2007 році. Французький суд залишив Елізу батькові, проте мати дівчинки не проігнорувала рішення і відвезла дочку до Росії. Там російський суд підтвердив її права на дитину.

У вересні 2008 року батько викрав Елізу і вивіз її до Франції. У Росії був виданий ордер на його арешт.

Еліза Андре має подвійне громадянство - Франції і Росії. За російськими документами дівчинку звуть Єлизавета Ісаєва.

Читайте також:

Росіянку, яка викрала свою доньку, видадуть Франції

В Угорщині затримали росіянку, яка викрала свою доньку

Нові подробиці у справі викрадення дочки росіянки і француза

У Франції викрадена донька француза та росіянки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: