Росіянка, яка лікувалася в Ізраїлі від раку, померла від свинячого грипу

Організм росіянки був ослаблений важким хронічним захворюванням - вона страждала злоякісною пухлиною.

Громадянка Росії померла в Ізраїлі від нового грипу H1N1. Про це в п'ятницю 28 серпня повідомив генеральний консул РФ у Хайфі Ігор Попов. Інформацію підтвердив прес-секретар клініки "Рамбам" Давид Ратнер.

Жінка стала першою російською громадянкою, яка померла від нового грипу.

Організм росіянки був ослаблений важким хронічним захворюванням - вона страждала злоякісною пухлиною (якою саме, не уточнюється). В Ізраїлі вона проходила лікування з приводу цієї хвороби.

Для жінки це був п'ятий курс протипухлинної терапії, що сильно послабило її імунітет, знизивши опірність організму перед грипозною інфекцією. Поєднання двох важких захворювань призвело до смерті росіянки.

"Оскільки встановлено, що на момент смерті вона була хвора на "свинячий грип", міністерство охорони здоров'я вирішило включити її в список жертв цього захворювання", - пояснив Ратнер. За його словами, жінка, швидше за все, заразилася грипом поза країною.

Співробітники посольства РФ в Тель-Авіві спростовують цю інформацію. За їх твердженням, у жінки дійсно був виявлений новий вірус, але, як випливає з медичного висновку, померла вона від септичного шоку. Однак септичний шок, будучи безпосередньою причиною смерті, не є самостійним захворюванням. Він розвивається як ускладнення важкої інфекції, у тому числі грипозної. Тому, якщо в даному випадку до шоку призвело зараження вірусом H1N1, твердження "померти від грипу" і "померти від септичного шоку" означають одне й те саме.

На даний момент в Ізраїлі від нового штаму грипу H1N1 померли 16 чоловік. Станом на 27 серпня в усьому світі зафіксовано 255 716 випадків цієї інфекції, 2 627 з них призвели до летального результату.

Читайте також:

У Білорусі підтверджено перший випадок захворювання на грип А

Український хлопчик заразився на свинячий грип у Росії

Ізраїль планує провести вакцинацію всього населення від грипу A

Число жертв грипу А у світі наблизилося до тисячі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: