Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росіянка звинувачувала Україну в збитті літака на Донбасі, а потім у Сирії її сина в літаку вбила ракета

Росіянка звинувачувала Україну в збитті літака на Донбасі, а потім у Сирії її сина в літаку вбила ракета

Жінка видалила пости із соцмереж.

Звинуватила Україну в катастрофі малайзійського "Боїнга", а менше ніж за добу в Сирії її сина в літаку вбила російська ракета. У соцмережах ширяться пости москвички Олени Альошиної. Дружина російського генерала та мати підполковника вела активну антиукраїнську пропаганду, відпочивала в окупованому Криму і навіть потрапила за це в списки "Миротворця".

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.

За кілька годин до того, як союзники Москви - сирійські урядові війська - збили літак із 15 російськими військовими, Альошина поширила у Facebook чергову кремлівську брехню про збитий над Донеччиною чотири роки тому пасажирський лайнер. А потім з'явився її новий пост: "Люди, у мене син загинув на літаку Іл-20 у Сирії. Не маю сил навіть плакати, просто волаю!". Утім, уже незабаром цей допис зник із соцмережі, як і фото загиблого сина.

пости Олени Альошиної_1

Відео Матір загиблого у Сирії російського військового вела антиукраїнську пропаганду

У соцмережах ширяться пости москвички Олени Альошиної. Дружина російського генерала та мати підполковника вела активну антиукраїнську пропаганду, відпочивала в окупованому Криму і навіть потрапила за це в списки "Миротворця". За кілька годин до того, як союзники Москви збили літак із 15 російськими військовими, Альошина поширила у Фейсбуці чергову кремлівську брехню про збитий над Донеччиною чотири роки тому пасажирський лайнер. А потім з'явився її новий пост - цитую - "Люди, у мене син загинув на літаку "ІЛ-20" у Сирії. Не маю сил навіть плакати, просто волаю!" 

Матір загиблого у Сирії російського військового вела антиукраїнську пропаганду
сирія втрати росії ІНФОГРАФІКА
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції