Росіянки відзначать 8 березня вечіркою "Putin Party: Хочу прем’єр-міністра"

Вечірку до 8 березня "Putin Party: Хочу прем'єр-міністра" назвали на честь Путіна, оскільки російського прем'єра більшість жінок вважає ідеальним чоловіком.

Вечірка "Путін-паті"
Lenta.ru
"Putin Party"
Прес-секретар російського прем'єр-міністра Володимира Путіна Дмитро Пєсков зацікавився вечіркою "Putin Party: Хочу прем'єр-міністра", яка запланована на 6 березня в московському клубі "Rай".

Вечірка "Putin Party" приурочена до Міжнародного жіночого дня. Як пояснили в клубі "Rай", назва заходу була обрана за підсумками опитування відвідувачок і співробітниць. За словами піар-директора закладу Артема Шатрова, кандидатуру російського прем'єра жінки частіше за інших згадували при відповіді на питання "кого ви вважаєте ідеальним чоловіком?".

За словами Пєскова, організатори не зверталися до прес-служби Путіна. "Хотіти прем'єр-міністра вони можуть, але незрозуміло, якого прем'єра", - заявив він.

Запрошення на "Putin Party", яке опубліковане на сайті клубу, являє собою виборчий бюлетень з написом "Хочу ...", де навпроти графи "Прем'єр-міністр" вже стоїть галочка. При цьому на бюлетені зазначено, що при виборі декількох кандидатур, він вважається недійсним.

Суперниками Путіна виступили актор Брюс Уілліс, співак Тіматі, футболіст Девід Бекхем і вбитий в 1967 році революціонер Ернесто Че Гевара.

Вхід на захід буде вільним. За інформацією, на вечірці "Putin Party" відбудеться прем'єра нового треку DJ Smash (Андрій Ширман). Він представить ремікс однієї з пісень, яку Володимир Путін виконав під час благодійного концерту в Санкт-Петербурзі. Тоді Путін заспівав "З чого починається Батьківщина" та пісню Blueberry Hill.

Образ Володимира Путіна не вперше використовується для залучення аудиторії. У грудні 2010 року в інтернеті з'явилися фотографії з гарною травичкою "Путінська". Тоді Пєсков також обіцяв розібратися, як портрет прем'єра опинився на пачках трави.

Офіційно образ Путіна використовувався для реклами газети "Комсомольська правда" і "Єдиної Росії". Крім того, похідним від його прізвища названа горілка "Путінка".

Читайте також:

Путін замовив на радіо пісню "Миллион алых роз" для мешканки Можайська

Володимир Путін зіграв на роялі та заспівав англійською

Путін заспівав разом з шпигункою Анною Чапман

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: