Росією прокотилися акції протесту: вимагають відставки Путіна

В Іркутську вимагають відставки уряду Путіна за дозвіл заводу Дерипаски зливати відходи у Байкал. Це вже не перша акція проти дій уряду.

Останніми тижнями в різних регіонах Росії пройшли акції протесту проти роботи уряду Володимира Путіна.

Зокрема, в Іркутську відбулася акція протесту проти рішення прем'єр-міністра РФ дозволити Байкальської целюлозно-паперовому комбінату скидання відходів виробництва у Байкал.

Протестувальники вимагали відставки прем'єра. Серед гасел на мітингу, за словами представників "Солідарності", звучали: "Уряд Путіна - у відставку!" і "Єдина Росія - ганьба!".

За словами голови виконавчого комітету руху "Солідарність" Дениса Білунова, на мітинг прийшли близько двох тисяч людей.

Учасники мітингу вимагали закриття заводу, що належить бізнесменові Олегу Дерипасці, надання альтернативної роботи жителям Байкальська.

Конфлікт навколо БЦБК розгорівся на початку 2010 року, коли Володимир Путін своєю постановою дозволив підприємству Дерипаски скидати відходи виробництва в Байкал.

До цього комбінат з 2008 року на вимм водам підприємства потрапляти в найбільше на планеті озеро. Це, однак, не дозволяло БЦБК працювати на повну силу, що в результаті ледь не призвело до банкрутства головного підприємства в місті.

Відзначимо, що за останні два тижні це вже другий багатотисячний мітинг в Росії, учасники якого вимагали відставки Путіна. 30 січня 10 тисяч мешканців Калінінграда влаштували акцію протесту проти зростання тарифів ЖКГ, транспортного податку і зажадали зміни глави уряду.

Також вимагали відсавки уряду комуністі Сакт-Петербурга.

Читайте також:

Голові Ради Федерації РФ загрожує відставка за критику Путіна

У Росії вимагають відставки Путіна

Російські комуністи вимагають відставки уряду Путіна
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: