Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія заборонила в’їзд "русофобським" політикам з Естонії

Це відповідь на заборону Талліна на в’їзд росіянам зі "списку Магнітського".

Росія заборонила в'їзд в країну "особливо русофобсько налаштованим" політикам і громадським діячам з Естонії.

Про це йдеться на офіційному сайті відомства.

Як зазначається, такий крок - відповідь на заборону в’їзду до Естонії 49 росіянам зі "списку Магнітського". У МЗС РФ вважають, це рішення Таллінна свідчить про продовження ним "відверто антиросійського курсу, який шкодить двостороннім відносинам".

Також у Міністерстві нагадали, що аналогічна відповідь була і на дії литовської влади, яка "приєдналася до цієї провокаційної антиросійської лінії". Російська сторона пообіцяла, що не залишить без належної відповіді недружні акти в країнах Прибалтики.

Зазначимо, "список Магнітського" названий на честь замордованого у російській тюрмі юриста. До нього входять російські чиновники, винні у порушенні прав людини та корупції. Обмеження щодо людей зі списку ухвалили Латвія, США, Канада, Британія, Естонія та Литва.

ВідеоЛатвія заборонила в'їзд до країни 49 особам, причетних до порушення прав людини та корупції

Чимало росіян входять до так званого "Списку Магнітського". Латвія стала шостою країною світу, яка ухвалила відповідний закон. Раніше обмеження запровадили США, Канада, Британія, Естонія та Литва. "Закон Магнітського", названий на честь замордованого у російській тюрмі юриста.

Латвія заборонила в'їзд до країни 49 особам, причетних до порушення прав людини та корупції

Залиште свій коментар

Вибір редакції