Росії залишилося зробити три кроки до СОТ

Російський прем'єр Володимир Путін запевнив, що Росії треба вирішити ще три питання, котрі не становлять істотного значення для економіки, щоб стати членом Світової організації торгівлі.

За вступу Росії до СОТ залишається три недозволених питання, але вони не мають принципового значення для економік РФ і США, повідомив прем'єр-міністр РФ Володимир Путін на зустрічі з держсекретарем США Гілларі Клінтон.

"Ми ведемо переговори 17 років. Залишилося ще три питання, і ми весь час ходимо по цьому трикутнику. Насправді, вони істотного значення не становлять для економік РФ і США", - сказав Путін.

У свою чергу, Клінтон відзначила, що США віддані справі вступу Росії до СОТ.

"Розмовляли про це з президентом і з прем'єр-міністром про те, що можна зробити, щоб просунути цей процес", - сказала Клінтон.

СОТ - міжнародна організація, створена з метою лібералізації міжнародної торгівлі і регулювання торгово-політичних відносин входять в її склад. До СОТ долучилися понад 150 держав, серед яких і Україна.

Процедура приєднання до організації зазвичай займає 5-7 років. Росія намагається стати членом СОТ (тоді ще Генеральної угоди з тарифів і торгівлі) з 1993 року.

У червні 2009 року глави урядів Росії, Казахстану та Білорусії вирішили повідомити СОТ про вступ до неї в якості єдиної митної території. Всі три країни призупинили двосторонні переговори щодо приєднання до організації на час проведення консультацій щодо формування єдиної позиції Митного союзу.

У жовтні 2009 року було оголошено, що Росія, Казахстан і Білорусь відновлять переговори про приєднання до СОТ окремо, але на узгоджених позиціях.

Читайте також:

Україна допоможе Росії вступити у Світову організацію торгівлі

Янукович приєднає Україну до Митного союзу Росії, Казахстану і Білорусі

Росія завершить переговори по вступу до СОТ у 2010 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: