Російська агресія в Україні - одна з причин зберегти Британію в ЄС - Кемерон

Британський прем'єр назвав вихід його країни з ЄС "авантюрою століття".

Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон назвав агресію Росії в Україні однією з причин, щоб зберегти членство Британії в ЄС.

Про це він заявив у своїй колонці на The Telegraph.

У своїй публікації Кемерон назвав причини для збереження членства Великобританії в ЄС /

"Існує більш важливе питання про нашу роль в світі: більше чи менше шансів у Британії вирішити (проблеми - ред.), перебуваючи поза ЄС? Звичайно, ми сильна країна. Ми п'ята за величиною економіка в світі. У нас є чудові збройні сили . Але треба думати про речі, які в останні роки представили для нас загрозу: ядерна програма Ірану, російська агресія в Україні, вплив міграційного кризи, ісламістський екстремізм і тероризм", - зазначив Кемерон

Також він наголосив, що вихід країни з ЄС спричинить ризики, і такий крок для Великобританії став би "авантюрою століття".

Нагадаємо, що у Великобританії 23 червня відбудеться референдум щодо продовження членства країни в Європейському союзі.

Лідери Європейського союзу дійшли згоди з керівництвом Великобританії продовження її членства в ЄС. Нові домовленості між Євросоюзом і Великобританією містять додаткові виключення, не дивлячись на те, що Сполучене Королівство вже має особливий статус в ЄС. За умовами членства Британія в деяких сферах не виконує європейські домовленості, зокрема щодо монетарної та міграційної політики.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: