Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російська армія взяла на озброєння лазерні комплекси, якими Путін "лякав світ"

Оснащення цими комплексами почалося ще 2017 року.

У Росії на озброєння заступили нові лазерні комплексии "Пересвіт", які ще навесні анонсував президент РФ Володимир Путін.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони Росії.

"1 грудня цього року на дослідно-бойове чергування заступили лазерні комплекси "Пересвіт", засновані на нових фізичних принципах. Оснащення ними Збройних Сил розпочато від 2017 року в рамках Державної програми озброєнь. Зі вступом до війська лазерних комплексів організовано їхнє освоєння особовим складом і злагодження бойових розрахунків", - йдеться у повідомленні.

#Видео Уникальные кадры заступления на опытно-боевое дежурство новейших лазерных комплексов «Пересвет», первые образцы которых начали поступать в войска еще в прошлом году 1 декабря этого года на опытно-боевое дежурство заступили лазерные комплексы «Пересвет», основанные на новых физических принципах. Оснащение ими Вооружённых Сил начато с 2017 года в рамках Государственной программы вооружений. С поступлением в войска лазерных комплексов организовано их освоение личным составом и слаживание боевых расчётов. Личный состав подразделений, на вооружении которых находится это новейшее оружие, прошёл переподготовку на базе Военно-космической академии имени А.Ф. Можайского и на предприятиях промышленности, где приобрёл необходимые теоретические знания и практические навыки. В ходе освоения этого современного вооружения боевыми расчётами лазерных комплексов отработаны действия на технике с выполнением мероприятий развёртывания и подготовки их к применению. #Минобороны #Пересвет #Лазеры #ЛазерныеКомплексы #ВВСТ #БоеваяПодготовка

Опубліковано Минобороны России Вівторок, 4 грудня 2018 р.

Комплекси "Пересвіт", скоріш за все, виконуватимуть функції протиповітряної та протиракетної оборони. Але більшість інформації про нове озброєння засекречено. 

Навесні цього року президент РФ Володимир Путін під час промови перед Федеральними зборами розповів про розвиток військової промисловості Росії і анонсував гіперзвукову зброю, підводні безпілотники, нове ядерне озброєння, а також лазерне. Він сказав, що "є всі підстави вважати, що і тут ми (Росія - ред.) на крок попереду, у всякому разі там, де потрібно".

ВідеоПутін погрожував ядерною зброєю опонентам, які запроваджують санкції проти Росії

Путін каже, аби опоненти не розгойдували човен під назвою "Земля", запроваджуючи проти Кремля санкції. З таким спічем російський президент звернувся до федеральних зборів. Надійною гарантією миру на планеті він назвав міць російської армії. Похизувався новими ракетами, системами наведення і ядерними боєголовками.

Путін погрожував ядерною зброєю опонентам, які запроваджують санкції проти Росії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції