Російська авіація за три роки вбила 8 тисяч мирних жителів у Сирії - правозахисники

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У РФ запевняють, що бомблять виключно терористів.

Унаслідок російських авіаударів за три роки у Сирії загинуло понад 18 тисяч осіб, майже 8 тисяч з них - мирні жителі.

Про це заявила правозахисна організація Syrian Observatory for Human Rights, передає "Дождь".

За інформацією правозахисників, з 18096 жертв російської авіації 7988 - мирні жителі, 5233 - бойовики "Ісламської держави", решта - бойовики інших угруповань.

Голова комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Віктор Бондарєв зі свого боку заявив, що за три роки російська авіація знищила близько 85 тисяч терористів. Він запевняє, що російські війська бомблять виключно об'єкти бойовиків.

Кількість жертв війни у Сирії, березень 2018, інфографіка
ТСН.ua

Операція російських військових у Сирії розпочалася у вересні 2015 року. З тих пір втрати військової авіації РФ тільки за офіційними даними налічують 7 винищувачів і стільки ж вертольотів. Що стосується повідомлень ЗМІ, які не підтвердили офіційні джерела РФ, то в Сирії було втрачено ще 10 одиниць авіаційної техніки. Тобто в цілому Росія могла втратити 24 одиниці військової авіаційної техніки.

ВідеоЕксперти розповіли, чи залежить доля України від подій у Сирії

ТСН опитала військових експертів та знавців геополітики, і багато з них вважають: доля України значною мірою вирішується зараз у Сирії. Адже саме там Кремль може бути або переможений міжнародною коаліцією або вкотре отримає докази своєї безкарності та недоторканності. Але й в разі поразки Росії у Сирії небезпека лише посилиться.

Експерти розповіли, чи залежить доля України від подій у Сирії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції