Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російська цензура викинула зі ЗМІ згадку про перемогу українського фільму "Донбас" у Каннах

Це зробили без відома автора замітки.

"Російська газета", офіційне видання уряду РФ, видалила із замітки про призи Каннського кінофестивалю згадку про перемогу українського режисера Сергія Лозницю з фільмом "Донбас".

Про це написав у Facebook російський кінематографіст Олексій Медведєв.

"Ситуація мені здається абсолютно неприпустимою. І принципово іншою порівняно з тими цензурними обмеженнями, які вводилися до цього", - пише Медведєв.

UPDATE: Друзья, спасибо огромное за поддержку и обсуждение важнейшей проблемы. Я поговорил с Валерий Кичин и решил...

Опубліковано Alexei Medvedev 19 травня 2018 р.

Валерій Кічин, автор замітки, у Facebook стверджує, що згадку Лозниці і фільму "Донбас" вирізав редактор газети без його відома. "У Сергія Лозниці прошу вибачення за те, що трапилося, але до чого стосунку я не маю. Втім, він все, сподіваюся, прекрасно розуміє - він про це зробив фільм", - підсумував Кічин.

Пора, вероятно, подвести некоторые промежуточные итоги поднявшемуся шуму. Из моей короткой информационной заметки об...

Опубліковано Валерієм Кичиним 20 травня 2018 р.

Нагадаємо, фільм "Донбас" українця Сергія Лозниці отримав премію за кращу режисуру на Каннському фестивалі. Стрічка взяла нагороду у конкурсній програмі "Особливий погляд", що представляє та просуває "нетипові" для основного фестивального конкурсу фільми. Після показу Бенісіо дель Торо стоячи аплодував стрічці. Він є головою у журі програми конкурсу "Особливий погляд".

ВідеоРежисер Сергій Лозниця у своїй промові в Каннах підтримав Олега Сенцова

Каннський тріумфатор - режисер Сергій Лозниця - у своїй промові підтримав свого колегу, ув'язненого в Росії Олега Сенцова. Самого Лозницю на Каннському фестивалі визнали найкращим режисером у програмі "Особливий погляд". Його стрічка "Донбас" розповідає про події на Сході України.

Режисер Сергій Лозниця у своїй промові в Каннах підтримав Олега Сенцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції