Російська церква хоче дати скінхедам "путівку в життя"

Протоієрей РПЦ запропонував надати скінхедам можливість "легально протистояти злочинності та аморальності".

Російська православна церква запропонувала вирішувати проблему екстремізму шляхом надання мігрантам легальної роботи та залучення їх до російської культури, а скінхедам - "можливості легально протистояти злочинності та аморальності".

"Дати скінхедам шанс на те, щоб легально протистояти злочинності та аморальності - значить вивести цих молодих людей з поля діяльності екстремістських організацій, забезпечити їм реальну путівку в життя", - заявив глава синодального відділу з взаємодії церкви і суспільства РПЦ протоієрей Всеволод Чаплін.

"Потрібна стратегічна профілактика не можлива без того, щоб дати молодим людям справжнє діло, в тому числі пов'язане з протистоянням тим порокам і злочинам, які паплюжать життя нашого суспільства", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше Всеволод Чаплін заявляв, що влада має право застосовувати силу для придушення заколотів, пропонував ввести в Росії православний дрес-код, а також брав участь у розробці документа РПЦ "Вічні цінності - основа російської ідентичності".

Читайте також:

РПЦ створить "благопристойні" нічні клуби, де молодь буде читати і думати

Церква вирішила ввести дрес-код для росіянок, щоб їх не ґвалтували

Протодиякон РПЦ порадив семінаристам "відмісіонерити і відкатехизити" невіруючих дівчат

Чверть російських старшокласників виправдовує діяльність скінхедів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: