Російська церква подякувала поліції за розгін гей-параду в Москві

РПЦ подякува владі Москви і правоохоронним органам за те, що роігнали несанкціонований гей-парад.

Гей-парад у Москві_1
Новая газета
Гей-парад у Москві
Російська православна церква подякува владі Москви і правоохоронним органам за те, що роігнали гей-парад, який секс-меншини несанкціоновано намагалися провести 28 травня у Москві.

Голова синодального Відділу із взаємин Церкви і суспільства протоієрей Всеволод Чаплін зазначив, що влада вельми коректно запобігла акції пропагандистів гомосексуалізму, свідками якої цілком могли бути діти і підлітки.

Він висловив надію, що і надалі влада Росії та Москви в подібних випадках буде "прислухатися до голосу власного народу, більшість якого однозначно не сприймає пропаганду гомосексуалізму, а не до зовнішнього тиску, який був і перед акцією, і продовжується зараз.

Священик підкреслив, що Росія може на підставі зовсім ясного морального вибору народу обмежувати будь-які пропагандистські акції.

"Я в цьому глибоко переконаний. Це повинні зрозуміти і міжнародні організації, і вже тим більше уряди країн, з якими у нас розходяться історія і розходяться суспільна система", - сказав Всеволод Чаплін.

Водночас він відзначив, що не можна відповідати на незаконні дії шляхом інших незаконних дій.

"Православні християни мали право на мирний протест, і, наскільки я знаю, в основному протест був цілком мирним: люди висловлювали своє ставлення до подій, говорили, що гомосексуалізм - це гріх і що суспільство має припиняти його пропаганду", - вважає священик.

Однак про побиття, що відбулося під час гей-парду, за його словами, "можна тільки шкодувати".

Більш того, представник церкви зізнався, що йому взагалі не відома організація "Православне братство", яка нібито до причетне до бійки.

"Я про таку організацію чую вперше. Цікаво було б дізнатися, чи не створена вона в провокаційних цілях", - припустив Всеволод Чаплін.

28 травня У Москві провалилася спроба проведення несанкціонованого гей-параду. Поліція затримала близько 34 людей: 18 гей-активістів, а також 16 противників проведення гей-параду.

Читайте також:

Геї впевнені, що в Україні їх починають любити

Мер Москви: нам гей-паради не потрібні

У Петербурзі закидали яйцями перший дозволений гей-пікет

Американський чиновник закликав усіх "п*дарів" покінчити із собою

ВідеоГей-парад у Москві провалився: геїв побили радикали, а потім затримала поліція

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: