Російська Держдума готується заявити про "тероризм", "шабаш УПЦ" та "дискримінацію" в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У документі йдеться про нібито загострення ситауації в державі.

У четвер, 18 жовтня, російська Держдума розгляне на пленарному засіданні проект заяви "Про загострення ситуації на Україні".

Про це повідомив перший віце-спікер нижньої палати парламенту Іван Мельников, передає ТАСС.

"Усі необхідні процедури документ пройшов і завтра виноситься на пленарне засідання", - сказав він.

Зазначається, що раніше проект заяви був схвалений профільним комітетом Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції і зв'язків зі співвітчизниками. У документі йдеться про те, що "Україна перетворюється на терористичну державу, піддала нападкам і шабашу УПЦ, займається політичними вбивствами і дискримінацією російськомовних громадян".

Раніше Держдума накинулася з критикою на ПАРЄ. Асамблею звинуватили в недієздатності після того, як організація відхилила розгляд доповіді про повноваження національних делегацій.

ВідеоАпокаліпсис, розкол, катастрофа. Росію охопила агресивна істерія через рішення про автокефалію

Російський політикум та пропагандистів охопила агресивна істерія. Через рішення вселенського патріархату надати Україні Томос для створення незалежної від Москви православної церкви пропагандистський телевізор геть оскаженів. Україну лякають кровопролитною релігійною війною та муками пекла. Російська православна церква розірвала дипломатичні стосунки з Константинополем і називає його плани щодо України брутальним вторгненням на свою територію. 

Апокаліпсис, розкол, катастрофа. Росію охопила агресивна істерія через рішення про автокефалію

Залиште свій коментар

Вибір редакції