Російська міліція відпустила всіх затриманих опозиціонерів

Усі 82 затриманих учасники несанкціонованого мітингу у центрі Москви за свободу зібрань відпущені. Опозиційному політику Бориса Нємцову пригрозили 15-добовим арештом за непокору міліції.

Російська міліція відпустила всіх затриманих під час несанкціонованого мітингу на захист 31 статті Конституції РФ, яка гарантує свободу мирних зібрань, що пройшов 31 липня в центрі Москви.

За даними "Інтерфаксу", всього на Тріумфальній площі були затримані 82 людини. На 77 з них складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Серед затриманих опинилися один з членів руху "Солідарність" Борис Нємцов, координатор "Лівого фронту" Сергій Удальцов, а також один з організаторів акції Костянтин Косякін. Увечері того ж дня вони були відпущені на свободу. Як заявив відразу після виходу з ОВС Нємцов, йому загрожує 15 діб арешту за непокору співробітникам міліції.

Як зазначив представник Федерації автовласників Росії (ФАР) Олексій Некрасов, цього разу міліціонери поводилися більш коректно, ніж під час попереднього розгону опозиціонерів (останній мітинг на захист Конституції пройшов 31 травня). За його словами, ФАР, яка виступала спостерігачем на акції, готує звіт про порушення закону під час затримань. Цей звіт буде передано до мерії Москви.

Несанкціонований мітинг, який традиційно в Москві проводиться 31 числа кожного місяця, в якому є 31 день, почався о 18:00 і продовжився близько двох годин. За оцінкою столичного ГУВС, на нього прийшли близько 200 представників опозиції, а також близько 300 журналістів.

Під час мітингу постраждала одна людина - ним виявився солдатів внутрішніх військ МВС РФ, який поранився осколками скляної вітрини, розбитої у Театрі Сатири. Всього, за даними джерел органах правопорядку, в розгоні акції брали участь 172 співробітника міліції та 200 військовослужбовців внутрішніх військ.

Читайте також:

У Москві розігнали мітинг: серед затриманих – Нємцов

МВС Росії обіцяє не допустити мітингів опозиції 31 липня

У Москві затримали десятки опозиціонерів, які вимагали відставки Лужкова

За мітинг в Москві знову затримали Нємцова та Лімонова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: