Російська опозиція об'єдналася в коаліцію "За Росію без свавілля та корупції"

Напередодні парламентських та президентських виборів у Росії опозиціонери створили коаліційний блок, мета якого - зміна влади в країні.

Лідери російської опозиції підписали угоду про створення коаліції "За Росію без свавілля і корупції".

У керівництві нового руху зібралися добре відомі люди - голова Народно-демократичного союзу Михайло Касьянов, один з лідерів руху "Солідарність" Борис Нємцов, голова Республіканської партії Володимир Рижков і лідер руху "Демократичний вибір" Володимир Мілов.

Метою діяльності нової організації її учасники назвали зміну влади в країні.

На базі коаліції планується створити політичну партію для участі у парламентських виборах 2011 року та президентських 2012-го.

9 жовтня лідери коаліції планують провести у Москві перший мітинг протесту, а до кінця року - провести організаційний з'їзд, на якому буде обрано керівництво та ухвалено офіційну назву, яка, ймовірно, буде коротшою і виразнішою.

Згідно із законодавством, що набуло чинності в роки президентства Володимира Путіна, для реєстрації нової політичної партії потрібно дотримати ряд важко здійсненних умов - зокрема, мати відділення не менш ніж в 50 регіонах Російської Федерації з певним числом зареєстрованих членів. Рухи, що не мають партійного статусу, виставляти списки своїх кандидатів не можуть.

У зв'язку з цим Борис Нємцов наголосив на необхідності зосередитися на роботі в регіонах, а Володимир Рижков зауважив, що у разі необхідності рух буде готовий оскаржити в Страсбурзькому суді відмову у праві брати участь у виборах.

Увагу журналістів привернула відсутність на прес-конференції Гаррі Каспарова. За словами Нємцова, Каспаров не присутній виключно через те, що перебуває у закордонній поїздці, і це жодним чином не пов'язано з колишніми труднощами у відносинах між екс-чемпіоном світу з шахів і деякими засновниками руху, зокрема, Володимиром Міловим.

Читайте також:

У Росії з'явиться новий політичний рух, що підтримає Мєдвєдєва

Лукашенко оголосив опозиціонерів "ворогами народу"

Мєдвєдєв переконав Європу, що "епоха великодержавного Путіна" скінчилася

У Києві зі скандалом пройшла презентація книги "Без Путіна"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: