Російська опозиція подала до суду на Путіна

Опозиціонери вимагають відшкодування нанесеної їм висловом Путіна моральної шкоди у розмірі одного мільйона рублів.

 Співголови поки не зареєстрованою Партії народної свободи "За Росію без свавілля і корупції" Борис Нємцов, Володимир Мілов і Володимир Рижков подали до суду на прем'єр-міністра Володимира Путіна, який звинуватив їх у розкраданні грошей.

Під час "прямої лінії" 16 грудня російський прем'єр, відповідаючи на питання про те, "чого насправді хочуть Нємцов, Рижков, Мілов і так далі", заявив: "Грошей і влади, чого вони ще хочуть?! У свій час вони поураганілі , в 90-х роках, потягли разом з Березовським ... чимало мільярдів".

За словами Нємцова, він з соратниками вимагає відшкодування моральної шкоди у розмірі одного мільйона рублів. Крім того, опозиціонери хочуть, щоб цю інформацію спростував телеканал "Росія 1", в ефірі якого і пролунала заява Путіна.

Мілов заявив про намір подати до суду на Путіна Мілов ще у день трансляції. Пізніше цю інформацію підтвердив Рижков. За його словами, прем'єр хотів зганьбити опозиціонерів, "оскільки ми створюємо опозиційну партію".

Як повідомлялося, на заяву Путіна також відреагував бізнесмен Борис Березовський. Він нагадав, що в 1999 році дав на виборчу кампанію Путіна 25 мільйонів доларів.

За його словами, якщо кампанія була організована на "брудні гроші", то Путін не був легітимним президентом.

Читайте також:

Путін поклав на лопатки чемпіонів дзюдо

Росіяни назвали Путіна політиком року

Шпигунка Чапман стала політичною соратницею Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: