Російська опозиція провела антипутінський мітинг

У столиці Росії пройшла акція протесту опозиції з вимогою відставки уряду Володимира Путіна.

У Москві на Пушкінській площі близько 400 осіб взяли участь у мітингу протесту з вимогою відставки уряду Володимира Путіна.

Мітинг опозиції був узгоджений зі столичною владою. Його учасники вимагали відставки Володимира Путіна, а також звільнення заарештованих активістів рухів "Лівий фронт" Сергія Удальцова і "Солідарність" Дениса Юдіна.

Узгоджена акція почалася з того, що її організатори попросили учасників приспустити прапори і вшанувати хвилиною мовчання пам'ять про загиблих під час теракту в аеропорту "Домодєдово".

Через ретельний догляд всіх учасників, акція розпочалася з незначним запізненням. Місце проведення мітингу було оточене співробітниками міліції і дружинниками, встановлені рамки металошукачів, по периметру площа огороджена металевими загородженнями. Поруч з пам'ятником Пушкіну перебували автобуси з міліціонерами.

На мітингу звучали як звичні для опозиційних маніфестацій заклики, так і досить незвичайні гасла. Так, активісти "Республіканської ініціативи", виступаючи перед присутніми на Пушкінській площі людьми, заявили, що єдиною альтернативою діючому державному ладу є розпад Росії і закликали до розформування Російської Федерації. Заклик не був зустрінутий з особливим ентузіазмом, однак супроводжувався оплесками декількох учасників мітингу.

За попередніми даними, мітинг пройшов без пригод, затримань в ході заходу не проводилося.

Читайте також:

Акція правозахисників в Москві: центр міста опинився в облозі міліції

Акція "Ленін жив! Ленін буде жити!" у Москві

У Москві пройшов мітинг проти ксенофобії "Росія для всіх"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: