Російська опозиція вирішила об’єднатися

Опозиція Росії вирішила брати участь у парламентських виборах 2011 року в складі коаліції. До нового об'єднання увійдуть чотири організації.

Опозиційні демократичні рухи Росії вирішили брати участь у парламентських виборах 2011 року в складі коаліції. Вони також мають намір висунути єдиного кандидата в президенти Росії на виборах 2012 року.

До нового об'єднання увійдуть чотири організації - які саме, не уточнюється. Також залишається невідомою назва створюваної коаліції. Можливі кандидатури претендентів на участь у президентських виборах теж не називаються.

При цьому, як випливає з повідомлення на сайті колишнього прем'єр-міністр РФ і лідера руху "Російський народно-демократичний союз" (РНДС) Михайла Касьянова, двома з чотирьох членів коаліції стануть РНДС і "Солідарність".

До організаційного комітету коаліції будуть включені Михайло Касьянов, лідер опозиційного руху "Солідарність" Борис Нємцов, член "Солідарності" Ілля Яшин, політик Володимир Рижков і бізнесмен Сергій Алексашенко.

Варто відзначити, що в лютому 2010 року Михайло Касьянов звернувся до партій "Яблуко" та "Солідарність", а також до "Об'єднаного громадянського фронту" Гаррі Каспарова з пропозицією об'єднати зусилля у підготовці до парламентських і президентських виборів. Тоді "Яблуко" в особі свого лідера Сергія Мітрохіна відповіло на пропозицію відмовою.

У той же час інші політичні об'єднання схвалили ініціативу Касьянова, але вказали на ряд чинників, що перешкоджають об'єднанню.

Читайте також:

У Москві міліція розігнала мітинг опозиції кийками

"День гніву" в Москві: міліція затримала близько 20 опозиціонерів

Під час акції протесту в Петербурзі міліція затримала 90 опозиціонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: