Російська опозиція вперше провела законний мітинг проти Путіна

Російські опозиціонери провели два мітинги в Москві, один з яких був санкціонованим. Нємцов заявив, що відставка Лужкова і нова влад міста тут ні до чого.

Російські опозиціонери, котрі вперше провели санкціонований мітинг у Москві, заявили, що це не пов'язане з відставкою Юрія Лужкова.

"Це не після Лужкова, а після нашої активності впродовж 1,5 років, після численних затримань і судів, після ганьби, які влада продемонструвала на весь світ – як вона знущається зі свого власного народу", - сказав лідер руху "Солідарність" Борис Нємцов.

Він підкреслив, що на Тріумфальну площу стали не боятися приходити багато людей.

Нємцов також зазначив, що в акції на захист 31-ї статті Конституції беруть участь представники абсолютно різних політичних сил і рухів, правозахисники і небайдужі люди.

"Ми повинні зробити все, щоб відправити уряд злодіїв на чолі з Путіним у відставку. Росія без Путіна!", - заявив Нємцов.

Перед учасниками мітингу виступили практично всі лідери російської опозиції. Міліція не заважала проведенню акції.

Загалом, на мітинги в Москві вийшли понад тисячу осіб. У той же час, учасників несанкціонованого мітингу, який проходив за 50 метрів, російська міліція витіснила до учасників дозволеної акції.

Багато учасників мітингу прийшли із значками і написами "31", що символізує 31-у статтю Конституції Росії, що гарантує громадянам право на мирні збори, мітинги і ходи. Учасники мітингу також тримали в руках прапори різних опозиційних рухів і плакати з написами "Геть диктатуру Путіна", "Злочинець Сталін живий і з Путіним працює". Багато учасників мітингу одягнули маски із зображенням обличчя Путіна.

Мітинг завершила голова Московської Гельсінської групи Людмила Алексєєва, яка закликала усіх зібратися на наступну акцію 31 грудня.

Як повідомлялося, член виконкому "Іншої Росії" Олександр Аверін заявив, що 31 жовтня у Москві на Тріумфальній площі відбудеться два мітинги опозиції на підтримку 31-ї статті Конституції РФ. За його словами, московська мерія узгодила проведення акції для 800 осіб.

Нагадаємо, лідер опозиційної організації "Другая Россия" Едуард Лімонов заявив, що більше не буде організовувати мітинги на захист 31-ї статті Конституції разом з головою Московської Гельсінкської групи Людмилою Алексєєвою.

Активісти опозиційних рухів проведуть два окремих мітинги - хоча в одному місці і у той самий час, на Тріумфальній площі в Москві 31 жовтня.

Читайте також:

Російські опозиціонери пересварилися і мітингуватимуть окремо

У Москві дозволили протестувати проти Путіна

Російська опозиція об'єдналася в коаліцію "За Росію без свавілля та корупції"

Московські геї провели перший законний пікет у супроводі ОМОНу

ВідеоРосійська опозиція вперше провела законний мітинг проти Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: