Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російська партія "Яблоко" визнала вибори в Держдуму нелегітимними

У партії вважають, що парламент сформований меншістю країни і не представляє російське суспільство.

Російська опозиційна партія "Яблоко" не визнає легітимність виборів до Держдуми, які відбулися 18 вересня.

У вирішенні федерального політкомітету партії говориться, що вибори не можна визнати парними і легітимними через маніпуляції з явкою, масового примусового голосування, а також прямих фальсифікацій при підрахунку голосів та оформленні протоколів.

В "Яблоко" вважають, що Держдума вперше в новій російській історії сформована меншістю населення країни, тому вона не представляє російське суспільство і не є органом народного представництва.

Опозиціонери звинувачують у пасивності виборців діючу владу, політика якої спрямована на неучасть громадян у виборчому процесі.

Відео Верховна Рада закликала світ визнати нелегітимною нову Держдуму Росії

Нагадаємо, 18 вересня Москва вперше організовувала вибори до свого парламенту на окупованих українських територіях – в Криму і Севастополі. Україна відмовила Росії в організації виборів на своїй території. Відмова стосується і російських дипломатичних представництв – посольства і консульств. Також, рішення України про цілісність і суверенітет підтримали й інші країни - Румунія, Латвія, Швеція та Франція.

Кожна з країн не визнає результати виборів до Державної думи Російської Федерації в окупованому Криму.

Своєю чергою, у МЗС Франції наголосили, що не визнають ані легітимність організації, ані результати голосування, яке відбулось в Криму 18 вересня цього року.

19 вересня, Міністерство закордонних справ України закликало міжнародних партнерів не визнавати результати виборів до Держдуми РФ у частині голосування на території окупованого Кримського півострова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції