Російська поліція повідомила, чому затримала опозиціонера Яшина

Російська поліція повідомила, чому затримала опозиціонера Яшина

Яшину загрожує до 15 діб. / Фото: twitter.com/navalny

Політику загрожує до 15 діб арешту. 

Одного з лідерів російської опозиційної партії "ПАРНАС" Іллю Яшина затримали після звернень зі "скаргами на гучний звук". Про це повідомили в прес-службі подільського обласного управління МВС РФ.

"Він проводив агітаційний захід з використанням звукопідсилювальної апаратури. У поліцію звернулися громадяни зі скаргами на гучний звук", - повідомили в поліції.

Як раніше повідомлялося, опозиціонера затримали під час зустрічі з виборцями в Костромі. За даними МВС, наряд поліції, що приїхав на місце, попередив Яшина про те, що він порушує місцеве законодавство.

Політик, як заявили в прес-службі, на зауваження не відреагував. Зараз Яшин перебуває в одному з місцевих відділків поліції. Крім того, як політик повідомив "Дождю", йому загрожує до 15 діб арешту за непокору співробітникам правоохоронних органів.

Водночас, заступник начальника прес-служби управління МВС Костромської області Олексій Дугарев заявив, що разом з Яшиним були затримані й його прихильники, проте точну кількість він не назвав. Він підтвердив, що після складання протоколу затриманих відправлять в суд.

Повʼязані теми:

Наступна публікація