"Російська шпигунка" Ганна Ферманова постала перед судом у США

У США розпочався судовий процес над російською шпигункою Ганною Фермановою, в ході якого стало зрозуміло, що вона готова піти на угоду зі слідством.

Судовий процес у справі американської громадянки російського походження, 24-річної Ганни Ферманової, обвинуваченої у спробі незаконного вивезення військового спорядження зі США до Росії, почався в понеділок у Нью-Йорку.

У ході судового засідання захист і звинувачення дали зрозуміти, що Ферманова готова піти на угоду зі слідством.

Ніякі подробиці майбутньої угоди сторони поки не розголошують. Повідомляється лише, що суд у понеділок пом'якшив умови перебування Ферманової під домашнім арештом. Тепер їй дозволено залишати будинок батьків в Техасі, щоб відвідувати засідання суду, що відбуваються в Нью-Йорку.

24-річну Ганну Ферманову - уродженка Латвії, яка вже багато років проживає в США і є американською громадянкою - було затримано в березні 2010 року в аеропорту імені Джона Кеннеді у Вашингтоні. У багажі Ферманової виявили три приціли для стрільби в нічний час, з яких було вилучено маркування та зафарбовано серійні номери.

Подібні приціли можна вільно придбати в США, однак для вивезення їх за межі країни потрібен особливий дозвіл, якого у Ферманової не було. Дівчина заявила, що купила прилади для свого родича з Москви, який захоплюється стрільбою. Приціли у Ферманової вилучили, проте саму дівчину тоді заарештовувати не стали, дозволивши їй продовжити подорож.

Ферманову заарештували лише після повернення до США через кілька тижнів. Суд призначив їй заставу в 50 тисяч доларів і заборонив залишати будинок батьків у Техасі.

Тим часом, через збіг імені та відвертих фотографій на Facebook таблоїди часто порівнюють Ганну Ферманову з Ганною Чепман, але на відміну від Чепман, Ферманову не підозрюють у шпигунстві на користь Росії.

Втім, сама Ганна Ферманова, за словами її адвоката, висміяла аналогію з популярністю Ганни Чепман, яку проводять у місцевих ЗМІ.

Нагадаємо, Ганна Чепман, вона ж Кущенко, була серед групи російських громадян, затриманих у США наприкінці червня за підозрою в шпигунстві на користь Росії. 28-річна росіянка мала подвійне, російсько-британське громадянство, оскільки раніше була одруженою з британцем.

Читайте також:

В аеропорту Нью-Йорка заарештована чергова "російська шпигунка"

Шпигунці Анні Чапман пропонували здати своїх колег в обмін на життя в Англії

У США вперше опубліковані знімки всіх десяти "російських шпигунів" після затримання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: