Син Трампа зізнався, що зустрічався з адвокаткою з Росії заради компромату на Клінтон

Трамп-молодший запевнив, що зустріч виявилася безрезультатною.

Старшого сина президента Сполучених Штатів Дональда Трампа, Дональда Трампа-молодшого, допитали у Сенаті США в так званій "російській справі".

Зокрема, син глави Білого дому розповів у четвер, 7 вересня, комітету Сенату з питань правосуддя про свою зустріч з російською адвокаткою Наталією Весельницькою під час передвиборної кампанії 2016 року, передає інформагенція dpa.

ВідеоРосія розсилала провокативні повідомлення у Фесбуці перед виборами в США

У підготовленому ще до проведення засідання письмовому поясненні сина президента США, яке має в своєму розпорядженні американське видання The New York Times, докладно розповідається про цю зустріч.

Зокрема, Трамп-молодший запевнив, що пішов на зустріч з росіянкою лише тому, що його цікавило, яку саме компрометуючу інформацію та має про Гілларі Клінтон - конкурентку його батька в боротьбі за крісло президента.

Зокрема, він хотів почути, якою інформацією про "харакетер, кваліфікацію чи відповідність" Клінтон посаді президента США володіє адвокатка. Однак зустріч, за його словами, виявилася безрезультатною, жодних домовленостей ним досягнуто не було.

Раніше Трамп-молодший опублікував своє електронне листування щодо можливих зв'язків з Росією з метою продемонструвати, що в жодні змови з російською владою не вступав.

Нагадаємо, комітет з етики Мін'юсту США схвалив спецпрокурора Роберта Мюллера для розслідування справи про втручання РФ в американські вибори.

Уже екс-радник президента США з національної безпеки Майкл Флінн і адвокат Дональда Трампа Майкл Коен отримали повістки від Комітету з розвідки палати представників США у справі про розслідування втручання РФ у вибори.

Розслідування триває вже доволі давно. На початку грудня 2016 року в ЦРУ заявили, що Росія навмисно здійснювала кібератаки під час виборчої гонки, аби допомогти Дональду Трампу виграти вибори, а не для того, щоб підірвати довіру до виборчого процесу країни. У розвідці встановили особистості тих, хто був тісно пов'язаний з російським урядом та зливав WikiLeaks тисячі повідомлень демократів, включаючи пошту голови передвиборної кампанії Гілларі Клінтон.

Залиште свій коментар